НКРЕКП покриває махінації, які призводять до мільярдних збитків державних компаній

 
Вони просто крадуть наші гроші! Тому й така кричуща бідність і несправедливість в нашій країні.
 
Сьогодні наша Тимчасова слідча комісія отримала беззаперечне підтвердження зв’язків керівництва національного регулятора НКРЕКП з махінаціями і схемами на ринку електроенергії.
 
Це свідчить про пряму зацікавленість НКРЕКП й надалі покривати махінації, які призводять до мільярдних збитків державних компаній, в першу чергу, національного «Енергоатому».
 
Три компанії, які мають встановлені і беззаперечні зв’язки з керівництвом комісії за минулий рік «заробили» 23 млрд грн на перепродажі електроенергії державних компаній. Це більші ніж половина річного доходу найбільшого виробника струму в країні національної компанії «Енергоатом».
 
Тільки один із фігурантів розслідування НАБУ щодо крадіжки 1,9 млрд грн з державної «Укрзалізниці» компанія «Енерджікс» напряму пов’язана з заступником начальника відділу ліцензування в сфері електроенергетики НКРЕКП.
 
За 2020 рік ТОВ «Енерджікс» заробило на ринку електроенергії 7 млрд гривень, не виробивши при цьому жодного (!) кіловату електроенергії!
 
У лютому 2021 року НАБУ проводило обшуки в офісі компанії за підозрою у розкраданні коштів «Укрзалізниці» у змові з керівництвом НКРЕКП.
 
Для порівняння, дочірня компанія французького енергетичного гіганта в Україні – ТОВ «Енжі Енерджи Менеджмент Юкрейн» — минулого року отримала дохід менше 0,5 млрд грн, що в 16 разів менше, ніж наближені до НКРЕКП трейдери.
 
Виходить, що дружні і родинні зв’язки з українськими чиновниками, дозволяють компанії з одним стільцем на балансі заробляти в 15-16 разів більше, ніж міжнародній компанії з оборотом 55,8 млрд євро по всьому світу.
 
Що це як не очевидний результат корупції в НКРЕКП?!

Валентин Наливайченко 

Популярные сообщения из этого блога

У Верховній Раді створено міжфракційне депутатське об’єднання «Енергоефективна Україна»

Зруйновані електростанції здатні виробити лише третину від довоєнних обсягів електрики, – NYT